..
napísať, povedať, myslieť si, zaznamenať - nestačí.
dopísala som poviedku. pozerám sa na ňu už piaty deň, celkom rada by som sa vyspala.
rada by som si ako väčšina ľudí nepamätala svoje sny, alebo snívala o niečom nesmierne bizarnom.
tak ja len aby ste vedeli, že sa snažím písať, veľmi. ale tie veci nie sú čitateľné.
ifk
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára