pondelok 4. marca 2013


Vysoká.


dnes ti uvidím do očí

slnko mi podoprelo bradu
a výdychmi šteklím vrabce pod pazúrikmi

uvarená myšacia paranoja sa už na dne skrine
potí spoločne so svetrami

zostávam si verná

jar prišla ako mesiáš
po kús
           koch
čeridlo stmavnutej tvrdej zeme

sneh vyliaty ako dreň z použitých kostí
mi už nebude brať centimetre

svetre..
ani výška jabloní ma nevystraší

raším
už nie som
                   červená!





Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára