Vysoká.
dnes ti uvidím do očí
slnko mi podoprelo bradu
a výdychmi šteklím vrabce pod pazúrikmi
uvarená myšacia paranoja sa už na dne skrine
potí spoločne so svetrami
zostávam si verná
jar prišla ako mesiáš
po kús
koch
čeridlo stmavnutej tvrdej zeme
sneh vyliaty ako dreň z použitých kostí
mi už nebude brať centimetre
svetre..
ani výška jabloní ma nevystraší
raším
už nie som
červená!
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára