piatok 7. marca 2014

poďme do lesa.




poďme do lesa.

niekam kde bude ticho,
kde sa budeme len počuť navzájom dýchať a nič viac.
nebude treba ísť hocikam,
jedine po drevo a novú fľašu vína.
nebude nám zima,
pod perinou pri nohách pes a veľa kníh na krbe.

voda v kuchyni v bandaskách
preto zvyknem hrešiť celé dni,
že nie je sprcha a záchod, ale aj tak som spokojná.
napiekla som -
večer vyjedáme a ráno počúvame kukučky.

pijem kávu,
/mlieko si vypil s makovníkom/
teda čiernu.
nehnevám sa aj keď som ti pred tým vynadala.
počítam.
a píšem vtedy
keď už nevládzeš hádať moje slová.


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára