sobota 26. novembra 2011

Len wendy.

chýba mi ten pocit istoty,
že ťa nájdem spiacu na kachličkách v kúpeľni
ktoré som nepokreslila ihličím
skryla som sa v papučiach.
z umývadla na teba padá iba ozvena. 
do mňa strach, že ti stupím na ruku ktorou piješ kávu.
potom ráno,
keď sa nebude dať dýchať,
zídem do sveta
kde je obedňajšia prestávka na koľajniciach
a hrnčeky lietajúce nad jarným slnkom.
na tomto mieste skrývam sad presne taký
ako som ho tam nechala.
v čipkovanej sukni
a červenými vlasmi.
iba môj!


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára